Partnerstvo so spoločnosťou Wörwag Pharma

Wörwag Pharma je rodinný podnik strednej veľkosti so sídlom v meste Böblingen a so silnými koreňmi vo východnej Európe, v Rusku a strednej Ázii.

Špecializujeme sa na prírodné liečivá, najmä na vitamíny, minerály a stopové prvky, ako aj bylinné zložky. Zameriavame sa na výrobky so spoľahlivým vedeckým dôkazom prevencie a liečby komorbidít cukrovky, neurologických ochorení, pre zdravý imunitný systém, posilnenie kostí, svalov a kĺbov a aj pre zdravie žien.

Vďaka našej predajnej sile viac ako 600 dlhodobých a kvalifikovaných zamestnancov navštevujeme lekárov a farmaceutov vo viac ako 35 krajinách po celom svete – najmä všeobecných lekárov, neurológov, endokrinológov, reumatológov, internistov a gynekológov.

Naša ponuka pre partnerov

  • Komplexné skúsenosti v lekárskej vede, marketingu a predaji vitamínov, minerálov a stopových prvkov na prevenciu a liečbu civilizačných chorôb
  • Rozsiahly a priamy prístup k lekárom a lekárňam v Nemecku, východnej Európe, Rusku a strednej Ázii ako aj vybraným trhom v Latinskej Amerike a Ázii.
  • Silná medzinárodná sieť a dôverné partnerstvo s významnými mienkotvornými činiteľmi.
  • Individuálny prístup a riešenie partnerstiev.

Prečo by ste sa mali zaujímať o partnerstvo so spoločnosťou Wörwag Pharma?

  • Licencie a predaj: Ak hľadáte silného partnera na propagáciu a marketing vašich výrobkov, najmä v uvedených terapeutických oblastiach.
  • Akvizície: Ak sa chcete spojiť s dlhodobo orientovaným rodinným podnikom ako investorom a strategickým partnerom s udržateľnými hodnotami a silným rastom.
  • Spolupráca: Ak chcete využiť naše široké skúsenosti s vývojom a etickým marketingom prírodných liečiv.

 

Tešíme sa rozhovor o potenciálnom partnerstve s vami!

partnering(at)woerwagpharma.com