O nás

Stručne o spoločnosti WÖRWAG Pharma

WÖRWAG Pharma je farmaceutická spoločnosť s pobočkami po celom svete. Vyvíjame a predávame prípravky založené na biofaktoroch. Biofaktory sú napríklad vitamíny, minerály a stopové prvky.

read more

Fakty a čísla

Tím WÖRWAG Pharma sa zaväzuje dosiahnuť úspech spoločnosti po celom svete.

read more

Intenzívny výskum je výsledkom výnimočných výsledkov

Výskum, ktorý realizuje spoločnosť WÖRWAG Pharma, sa zameriava na cukrovku a dôsledky tohto ochorenia, ako je napríklad diabetická neuropatia. Cieľom je podporiť zistenia v oblasti biofaktorov, t. j. vitamínov, minerálov a stopových prvkov.

read more

Pomoc pre Tanzániu: Vzdelávanie otvára možnosti do budúcnosti

Ak sme v bližšom kontakte, pomáhame lepšie (Getting closer – helping better), motto spoločnosti WÖRWAG Pharma, platí aj pre základ nášho sociálneho záväzku: nielen z finančného hľadiska, ale aj prostredníctvom významných ľudských zdrojov spoločnosť podporuje projekty humanitárnej pomoci v Afrike.

read more

Partnerstvo so spoločnosťou WÖRWAG Pharma

Vďaka našej predajnej sile viac ako 600 dlhodobých a kvalifikovaných zamestnancov navštevujeme lekárov a farmaceutov vo viac ako 35 krajinách po celom svete.

read more

Súlad s predpismi WÖRWAG Pharma

Súlad s predpismi WÖRWAG Pharma znamená dodržiavanie externých a interných predpisov.

read more

Miesta nášho pôsobenia

woerwagpharma-map

Úspešne podnikáme vo viac ako 35 krajinách. Naším cieľom je expandovať ešte ďalej, po celej Ázii a Latinskej Amerike. Robíme to s ekonomickým cieľom – a s nohami na zemi v našom domove vo Švábsku.

read more