Compliance @ WÖRWAG Pharma

Compliance

Compliance @ WÖRWAG Pharma pre nás znamená postupovať v súlade s externými a internými pravidlami. Tieto pravidlá môžu byť nariadené externe zákonmi a predpismi alebo byť interne definované programami, postupmi a kontrolami. Zodpovedné, etické a zákonné konanie je pre úspech skupiny WÖRWAG Pharma rovnako dôležité, ako naše zameranie sa na zákazníka a kvalitu našich produktov.

Podstatné súčasti nášho konania sú preto opísané v našom etickom kódexe. Pre všetkých zamestnancov skupiny WÖRWAG Pharma je záväzný a mal by pomôcť pri rozpoznaní rizík a takto zabrániť porušovaniu pravidiel.

Na ukotvenie predpisov Compliance v podniku vytvorila skupina WÖRWAG Pharma pozíciu Group Compliance Officer. Táto zodpovednosť je zastúpená Jörgom Thomasom Bachererom (Director Human Resources & Business Services).

Pre včasné rozpoznanie rizík v oblasti Compliance a prípadného nezákonného konania, ponúka skupina WÖRWAG Pharma svojim zamestnancom a obchodným partnerom na stránke 

compliance(at)woerwagpharma.com

možnosť dôverne nahlásiť porušenia proti Compliance priamo u Group Compliance Officer. Anonymné upozornenia sú taktiež možné a budú preskúmané s rovnakou záväznosťou, ako osobné nahlásenia.