WÖRWAG Pharma: kompetencia v oblasti biofaktorov

Spoločnosť WÖRWAG Pharma GmbH & Co. KG je farmaceutická spoločnosť s dcérskymi spoločnosťami po celom svete. Táto spoločnosť vyvíja a predáva prípravky založené na biofaktoroch.

Ponuka produktov spoločnosti WÖRWAG Pharma zahŕňa lieky na predpis aj voľnopredajné lieky a doplnky výživy. Väčšina produktov, ktoré sa predávajú výlučne v lekárňach, sa používa na liečbu diabetických sprievodných ochorení, ako napríklad neuropatia (poškodenie nervov), ako aj na iné kardiovaskulárne a neurologické ochorenia.

V roku 2018 dosiahla spoločnosť s 900 zamestnancami vo viac ako 35 krajinách obrat z predaja vo výške 211 miliónov eur.

Spoločnosť WÖRWAG Pharma je rodinným podnikom, ktorý vedie druhá generácia, Dr. Marcus Wörwag a Monika Wörwag, ako aj Gerhard Mayer. Dr. Fritz Wörwag založil našu spoločnosť v Stuttgarte v roku 1971. Jej centrála sídli v Böblingene.

História

Mestská lekáreň v Stuttgarte, kde to všetko začalo jedného dňa v roku 1965, stále patrí našej spoločnosti a je neodmysliteľnou súčasťou našej identity.

Odvtedy sme úspešne uviedli produkty na trhy vo viac ako 35 krajinách. Našu značku reprezentujú zamestnanci vo vlastných dcérskych spoločnostiach a obchodných zastúpeniach po celom svete. Napriek tomu náš pôvod zostáva dôležitým referenčným bodom: poskytuje nám stabilitu, ktorú potrebujeme, aby sme boli otvorení novým myšlienkam. S ich pomocou môžeme formovať budúcnosť.

história
Naša vízia

Byť bližšie k potrebám našich zákazníkov. Byť bližšie k ľuďom. Aby sme im mohli viac porozumieť a lepšie pomôcť.

Naša vízia
Naše hodnoty

Stáť za zodpovednosťou, výkonnosťoustotožnením sa.

Naše hodnoty
  • Zodpovednosť: nie je to len slovo, je to silne zakorenený životný postoj.
  • Výkonnosť: cieľom je dosahovať ziskový rast, spôsobom, ktorý je v súlade s našou identitou.
  • Stotožnenie sa: je ľahké stotožniť sa s niečím, k čomu ste významne prispeli. Spolupráca, orientácia na hodnoty a motivácia.