WÖRWAG Pharma: kompetencia v oblasti biofaktorov

Spoločnosť WÖRWAG Pharma GmbH & Co. KG je farmaceutická spoločnosť s dcérskymi spoločnosťami po celom svete. Táto spoločnosť vyvíja a predáva prípravky založené na biofaktoroch.

Ponuka produktov spoločnosti WÖRWAG Pharma zahŕňa lieky na predpis aj voľnopredajné lieky a doplnky výživy. Väčšina produktov, ktoré sa predávajú výlučne v lekárňach, sa používa na liečbu diabetických sprievodných ochorení, ako napríklad neuropatia (poškodenie nervov), ako aj na iné kardiovaskulárne a neurologické ochorenia.

V roku 2018 dosiahla spoločnosť s 900 zamestnancami vo viac ako 35 krajinách obrat z predaja vo výške 211 miliónov eur.

Spoločnosť WÖRWAG Pharma je rodinným podnikom, ktorý vedie druhá generácia, Dr. Marcus Wörwag a Monika Wörwag, ako aj Gerhard Mayer. Dr. Fritz Wörwag založil našu spoločnosť v Stuttgarte v roku 1971. Jej centrála sídli v Böblingene.

História

Mestská lekáreň v Stuttgarte, kde to všetko začalo jedného dňa v roku 1965, stále patrí našej spoločnosti a je neodmysliteľnou súčasťou našej identity.

Odvtedy sme úspešne uviedli produkty na trhy vo viac ako 35 krajinách. Našu značku reprezentujú zamestnanci vo vlastných dcérskych spoločnostiach a obchodných zastúpeniach po celom svete. Napriek tomu náš pôvod zostáva dôležitým referenčným bodom: poskytuje nám stabilitu, ktorú potrebujeme, aby sme boli otvorení novým myšlienkam. S ich pomocou môžeme formovať budúcnosť.

história

Naša vízia

Byť bližšie k potrebám našich zákazníkov. Byť bližšie k ľuďom. Aby sme im mohli viac porozumieť a lepšie pomôcť.

Naša víziaNaša vízia

Naše hodnoty

Naše hodnoty

Sme zodpovední.
Sme orientovaní na výsledky.
Sme orientovaní na zákazníka.
Tešíme sa zo svojej práce.