Socialný program Wörwag Pharma v Tanzánii

Sociálny program

 „Pomôcť ostatným, aby si pomohli sami"- sociálne projekty v Tanzánii

 

Po celé roky WÖRWAG Pharma poskytuje podporu pre projekty pomoci v Tanzánii na princípe "pomôcť ostatným, aby si pomohli sami" - prirodzený zákon pre zodpovedné trvalo udržateľné riadenie spoločnosti.

Od roku 1997 WÖRWAG Pharma prispieva tejto východoafrickej krajine v Indickom oceáne lemovanej Keňou a Mozambikom. Napríklad v dedine Isoko, ktorá vďaka darovaným finančným prostriedkom "Pomoc Tanzánii" má nakoniec spoľahlivé dodávky energie. Avšak, projekt Isoko je len jedným z mnohých. Napríklad v regióne Lutengano, kde sú štyri dediny s 1500 obyvateľmi a stredná škola s 1200 študentmi získali hlavný prívod vody s čistou pitnou vodou, alebo v regióne Mbeya deti bez domova môžu získať odborné vzdelanie v dielni, ktorá bola založená vďaka darom.

Wörwag Pharma by chcela prevziať zodpovednosť aj za svoj záväzok ku kvalitným a účinným liekom. Podpora sociálnych projektov, či už je to v Afrike, vo svojom domovskom regióne, alebo kdekoľvek inde na svete, je súčasťou dlhodobého myslenia a konania spoločnosti.

Kontakt

Wörwag Pharma GmbH & Co. KG 
Ivánska cesta 30/B
821 04  Bratislava

Tel.: +421 (2) 44 88 99 20 
E-mail: info(at)woerwagpharma.sk

Hlásenie nežiaducich účinkov