Produkty

Odborné znalosti v oblasti vedy a praxe:

WÖRWAG Pharma ponúka vlastné produkty pre diabetikov so sprievodnými poruchami - od prevencie až po terapiu.
Benfotiamín- účinná látka objavená japonskými vedcami pred 60 rokmi pri hľadaní liečby nedostatku vitamínu B1. Dr Fritz Wörwag, zakladateľ spoločnosti, si čoskoro uvedomil osobitný význam Benfotiamínu pre terapiu diabetu a liečbu polyneuropatie. Týmto ukázal perspektívu do budúcnosti a potvrdil medicínske znalosti spoločnosti, ktorú založil.

Sektor biofaktorov a oblasť diabetu s jeho sprievodným poruchami zostali v srdci Wörwag sortimentu. Produkty, ako sú Thiogamma alebo Milgamma, sú len dva príklady z rozsiahleho portfólia produktov spolu s desaťročiami odborných znalostí v tejto oblasti. Lieky pôsobia účinne a jemne proti neuropatii.

Benfotiamín účinne odstraňuje nedostatky vitamínu B 1, ktoré sú bežné najmä u diabetikov. Na základe najnovších vedeckých poznatkov sa dokonca očakáva, že táto látka poskytne všestrannú ochranu pre pacientov.

Ostatné biofaktory Wörwag chránia srdce a obehový systém(Magnerot) alebo nedostatky kyseliny listovej, vitamínu B 12 či železa (Ferro-Folgamma).

Biofaktory, prípravky na polyneuropatiu a generiká s vynikajúcim pomerom nákladov a výnosov sa podieľajú na širokom sortimente spoločnosti Wörwag Pharma.

 

Vyberte si prosím zo zoznamu v menu v ľavej časti stránky.

Kontakt

Wörwag Pharma GmbH & Co. KG 
Ivánska cesta 30/B
821 04  Bratislava

Tel.: +421 (2) 44 88 99 20 
E-mail: info(at)woerwagpharma.sk

Hlásenie nežiaducich účinkov